W dniu dzisiejszym Pani dyrektor mgr Zofia Raczek pełniła swój urząd po raz ostatni.
W związku z tym szczególnym wydarzeniem chcemy Pani podziękować za trud zarządzania szkołą,
Życzymy Pani wszystkiego najlepszego, wielu chwil radości i ciepłych wspomnień w czasie zasłużonego odpoczynku.

MATEMATYKA W BIZNESIE
23.10.2006 (11:07:30)
 5 grudnia 2006 r. o godz. 9.00 odbędzie się w naszej szkole
Powiatowy Konkurs Matematyczny  MATEMATYKA W BIZNESIE.

Biorą w nim udział uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcąco-Technicznych w Lublińcu, Zespołu Szkół Zawodowych w Lublińcu, Zespołu Szkół nr 1 im. Adama Mickiewicza w Lublińcu, Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Medycznych w Lublińcu, Zespołu Szkół im. św. Edyty Stein Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców w Lublińcu, Liceum Ogólnokształcącego w Psarach oraz Zespołu Szkół Elektroniczno-Ekonomicznych w Kaletach.

Naszą szkołę reprezentować będą:

• EWELINA SKIBA z klasy III LO

• DAMIAN MADZIĄG z klasy IIILO

• KRYSTIAN POPANDA z klasy IITB

• MONIKA KRYŚ z klasy IV HT

GRATULUJEMY ZAKWALIFIKOWANIA SIĘ DO REPREZENTACJI SZKOŁY I ŻYCZYMY SUKCESU NA KONKURSIE.

Nauczyciele matematyki

Więcej szczegółów o konkursie na stronie: mppriv.superhost.pl

4 TM mistrzami szkoły w piłce nożnej 2006!!!
20.10.2006 (18:23:06)
  To co dziś wydarzyło się na boisku szkolnym przy ul. płk Szymały 3 było wydarzeniem niesamowitym!!! Takich emocji i walki nie spodziewał się chyba nikt, z ogromnej rzeszy kibiców przybyłych na oba mecze. A już napewno zaskoczeni byli organizatorzy, którzy spodziewali się rozstrzygnięć raczej w podstawowym czasie gry. Pierwszy mecz o 3 miejsce przyniósł niesłychane emocje, sporą liczbę bramek, walkę momentami wręcz bardzo ostrą, o każdy metr boiska i do ostatniego gwizdka sędziego. Dogrywka również nie przyniosła rozstrzygnięcia, a w rzutach karnych dopiero ostatni zawodnicy - bramkarze wykonujący karne, dali rozstrzygnięcie i końcowy sukces - 3 miejsce 4TB. Drugi mecz finałowy zawiódł jedynie brakiem goli zarówno w 40 minutach meczu, jak i w dogrywce. Pierwsze bramki kibice zobaczyli dopiero w rzutach karnych, które lepiej egzekwowali "mechanicy" z 4TM i to oni zostali mistrzami szkoły.
  Podsumowując trzeba podkreślić niesłychanie wysoki i  wyrównany poziom wszystkich czterech klas, a bramki i akcje naszych uczniów mogłyby być ozdobą niejednego meczu na wyższej klasie rozgrywkowej i na lepszym boisku, bo te ,,nasze" wymaga nie lada umiejętności. Gratuluję i dziękuję w imieniu własnym, oraz pana Łuczyńskiego i pana Kubicy, wszystkim zawodnikom biorącym udział w naszych mistrzostwach, a szczególnie czterem finałowym drużynom. Pokazaliście kawał dobrej piłki, ambicji i zaangażowania, czego wam życzę na maturze, ale mam nadzieje, że hasło: "do zobaczenia za rok" dotyczy tylko obecnej 3 TM...
                            Wyniki:
                   Mecz o 3 miejsce:
   3TM - 4TB   6:7 (karne), (1:1) 3:3, dogr.3:3
    Bramki:
   Gansiniec 16', Borszcz 36'(wolny), 39'(głową) - Prandzioch 8', Pęczkowski 22'(wolny), Kaczorowski 28'
  składy: 3TM: Moryson, Fronczek, Gansiniec, Sczesny, Mańka, Nieborak, Borszcz
        4TB: Bal, Matusek, Prandzioch, Pęczkowski, Łebek, Gajda, Kaczorowski, Ostrowski

FINAŁ:
 4TM - 4HT  4:3 (karne), 0:0, dogr. 0:0- (w 39 minucie K.Pietrek(4TM) nie wykorzystał karnego).
składy: 4TM: Rogocz, Sowa, Mizera, Wilk, Jurek, Goniwiecha, Krawczyk, Pietrek
    4HT: Balcerzak, Wielechowski, Bury, Konarski, Jośko, Pachnik, Zabor, Janik, Szewczyk

NA  WSPÓŁCZESNY  PLAKAT ANTYNIKOTYNOWY

pt. „ŻYCIE BEZ FAJKI TO ŻYCIE JAK Z BAJKI”

regulamin konkursu

Mistrzostwa Szkoły w piłce nożnej 2006 - Finały!!!
17.10.2006 (21:59:20)
   Już jutro około godziny 12:30 poznamy mistrza szkoły w piłce nożnej 2006!!!
 Dzisiejsze mecze wyłoniły finałową parę, ale zanim do tego doszło oba zespoły musiały wygrać swoje mecze półfinałowe. Emocji, bramek jak i kibiców na tych meczach nie brakowało. I tak w pierwszej parze obrońca tytułu - 4TB przegrała po emocjonującym pojedynku z 4TM w dogrywce 0:1! Decydujące trafienie zadał Tomek Sowa, już na początku dodatkowego czasu gry. W drugim półfinale połączone siły 4HT pokonały 3TM po dobrym meczu i pięknych bramkach 3:1!  Tak więc jutro w finale pocieszenia w meczu o 3 miejsce o godz.10:50 zagrają: 4TB - 3TM,
a w wielkim finale o godz. 11:45 zagrają:
                               4TM - 4HT

Zapraszamy do kulturalnego dopingu i kibicowania swoim faworytom!
Organizatorzy: mgr Jacek Łuczyński, mgr Krzysztof Kubica i mgr Artur Gawin

05.10.2006 (06:33:02)
 Aktualny plan jest już na stronie

,,Dzień Kota" w ZSOT!!! Otrzęsiny 2006
04.10.2006 (20:02:23)
 Jutro o godz. 9:00 w sali MDK w Lublińcu odbędą się uroczystości z okazji ,,Dnia Kota", czyli popularnych Otrzęsin uczniów klas pierwszych. Obecność wszystkich obowiązkowa, a wrażenia i świetna zabawa gwarantowane przez uczniów starszych klas, którzy przygotowali bogaty program artystyczny.
ZAPRASZAMY!!!

Biblioteka
04.10.2006 (10:59:26)
 System Biblioteki Elektronicznej już działa, użytkownicy, którzy nie mają jeszcze swoich kont proszę zgłosić się do Pań Bibliotekarek

KOMUNIKAT PEDAGOGÓW
29.09.2006 (10:09:19)
 1. Istnieje możliwość dofinansowania obiadów dla uczniów pochodzących z Lublińca, z rodzin, w których dochód netto na jedną osobę nie przekracza 526,50. Zainteresowanych uczniów proszę kierować do MOPS-u, ul. Częstochowska /konieczność wypełnienia formularza/.

Przypominamy, MOPS udziela wsparcia w przypadkach kiedy całkowity dochód netto w rodzinie na jedną osobę nie przekracza 351zł.

2. Informujemy, że na terenie miasta Lublińca działa Świetlica Środowiskowa /plac obok Kościoła św. S. Kostki/. Świetlica działa dla dzieci w wieku od 6 do 16 lat/

3. Pedagodzy poszukują młodych wolontariuszy do pracy z dziećmi. Może to być młodzież szkół ponadgimnazjalnych, szkół wyższych itp.

Liczymy na rozpropagowanie tego ogłoszenia.

Bliższe informacje znaleźć można w gabinecie pedagogów lub na tablicy ogłoszeń pedagogów.

Rozpoczęte!!! Mistrzostwa Szkoły w piłce nożnej 2006!!!
18.09.2006 (17:55:29)
   Dzisiaj o godzinie 13:30 na świetnie przygotowanym boisku szkolnym  meczem 1 IT - 1TM - zakończonym remisem 2:2 - rozpoczęły się Mistrzostwa Szkoły w piłce nożnej. Jak co roku impreza ta organizowana przez wuefistów, gromadzi mnóstwo drużyn, a mecze cieszą się ogromną popularnością wśród kibiców. Pojedynki rozgrywane są w 4-ech grupach, z których awansują po 2 najlepsze drużyny. Gramy 2x20 minut bez przerwy, w polu przebywa 7 zawodników jednego zespołu, zmiany są hokejowe, nie obowiązuje przepis o spalonym, a zamiast żółtych kartek stosuje się kary minutowe. Tak po krótce można przedstawić reguły gry w tym turnieju. Pozostałe przepisy zgodnie z zasadami gry w piłkę nożną.  Nie dopuszcza się zawodników grających we ,,wkrętach"!!! Prosi się drużyny o punktualne przybywanie na mecze (wskazana rozgrzewka!) w kolorach wg zasad jak na tablicy ogłoszeń przy sali gimnastycznej. Więcej informacji u nauczycieli wf  i na tablicy oraz wkrótce na stronie szkoły.

WSZYSTKIM UCZESTNIKOM  ŻYCZĘ  PRZEDE WSZYSTKIM ŚWIETNEJ ZABAWY!!!