2024.04.29 00:00:00

Konkurs fotograficzny "Zamek Lubliniecki w różnych odsłonach"
21.12.2011 (09:04:50)
Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym "Zamek Lubliniecki w różnych odsłonach". Prace należy składać od 2 stycznia 2012 r. do 13 kwietnia 2012 r.

Hanna Ślimak

Regulamin konkursu:
  1. Organizatorem konkursu jest Zespół Szkół Ogólnokształcąco - Technicznych w Lublińcu.
  2. Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich uczniów Zespołu Szkół Ogólnokształcąco -Technicznych w Lublińcu.
  3. Przedmiotem fotografii mogą być: cały teren przyległy do Zamku oraz parter zamku z wyjątkiem sali restauracyjnej i kuchni. Uczestnicy konkursu zobowiązani są do nie zakłócania spokoju gościom i personelowi Zamku.
  4. Uczestnicy mogą oddać maksymalnie trzy fotografie o wymiarach minimalnych 15x21 cm oraz w formie cyfrowej na dysku CD.
  5. Fotografie z dopiskiem "Zamek Lubliniecki w różnych odsłonach - konkurs fotograficzny" należy dostarczyć do sekretariatu szkoły w zaklejonej kopercie, podpisanej imieniem i nazwiskiem oraz klasę, do której uczęszcza zgłaszający. Do każdego zdjęcia należy dołączyć oświadczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z wymogami Ustawy o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 r. Jednocześnie oświadczam, że tym samym zostałem powiadomiony/na o przysługującym mi prawie wglądu do danych oraz ich poprawiania".
    Data i podps osoby pełnoletniej

6. Osoby niepełnoletnie dostarczają pisemną zgodę rodziców lub prawnych opiekunów na udział w konkursie oraz akceptację regulaminu konkursu. Jednocześnie rodzice lub opiekinowie podpisują klauzulę o  ochronie danych osobowych.
  7. Zgłaszane fotografie winny być opisane na odwrocie w kolejności: imię i nazwisko autora, klasa, tytuł zdjęcia.
  8. Zdjęcia należy składać od 2 stycznia 2012 r. do 13 kwietnia 2012 r. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 20 kwietnia 2012 r.
  9. Oceny prac dokona jury w składzie:Daniel Dmitriew, Daniela Stier, Michał Bańka, Danuta Gajda, Hanna Ślimak.
  10. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie internetowej Zespołu Szkół Ogólnokształcąco - Technicznych w Lublińcu w terminie do 15 maja 2012 r.Najlepsze trzy zdjęcia zostaną nagrodzone. Przewidziane są również wyróżnienia. Dla zwycięzców oprócz atrakcyjnych nagród będą również oceny z historii.
  11. Organizator zastrzega sobie prawo do przerwania lub odwołania konkursu.
Zgłoszenia do kokursu oraz zapytania prosimy kierować do pani Hanny Ślimak.