2024.05.13 22:00:00

KONKURSY Z JABŁKIEM W ROLI GŁÓWNEJ
20.10.2016 (15:57:28)

KONKURSY Z JABŁKIEM W ROLI GŁÓWNEJ

Jabłka kuszą nas swoim kształtem, rumieńcem, zapachem.
Są doskonałym materiałem do tworzenia kompozycji florystycznych na różne okazje.

Skorzystajmy z obfitości barw, wielkości, form. Popuśćmy wodze fantazji i stwórzmy niepowtarzalne kompozycje z jabłkiem w roli głównej.

Wystarczy zgłosić chęć udziału w konkursie, wykonać dekorację i przynieść ją do szkoły a potem czekać na werdykt jury. Zaproszenie jest skierowane do WSZYSTKICH uczniów naszej szkoły.

Warunki konkursu:

• wykonanie kompozycji florystycznej z jabłkiem w roli głównej
  • dostarczenie kompozycji do dnia 4 listopada 2016 r. do p. Danuty Gajda
 Praca powinna zawierać na dołączonej karteczce informacje: imię, nazwisko i klasę autora.

I JESZCZE JEDEN KONKURS!

Chyba wszyscy cenimy polskie jabłka. Każdy ma ich ulubioną odmianę no i potrawę z nich przyrządzaną.

A może masz ochotę pochwalić się w szkole umiejętnością upieczenia najlepszego w świecie jabłecznika  lub szarlotki? I jeszcze coś  - z przepisami na te smakołyki w języku angielskim???

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na „Apple pie”

Warunki konkursu :

• zgłoszenie chęci uczestnictwa do dnia 30 października
  • upieczenie jabłecznika, szarlotki i przygotowanie w estetyczny sposób przepisu w języku angielskim
  • dostarczenie ciasta w dniu 4 listopada 2016 r. do godz. 9.00 do p. Oksany Terleckiej –Żyłka

UWAGA!!!

Po rozstrzygnięciu konkursu w piątek 4 listopada, będzie można skosztować wszystkich wypieków kupując je na kiermaszu. Dochód przeznaczony będzie na zakup kolejnych krzewów  i innych roślin, które już wiosną ukwiecą nasz przyszkolny ogród.

Po rozstrzygnięciu rywalizacji zostanie zorganizowana wystawa pokonkursowa.

Danuta Gajda, Oksana Terlecka -Żyłka